fbpx
Miesto pre oddych

O projekte MyMara

Apartmánový dom MyMara sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá sa radí medzi špičku rekreačných lokalít na Slovensku.

Prejsť na ponuku
LOKALITA

Bešeňová na Liptove

Apartmánový dom MyMara sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá sa radí medzi špičku rekreačných lokalít na Slovensku. Nie je tak len kvôli veľmi obľúbenému Aquaparku Bešeňová, ale aj vďaka iným nespočetným možnostiam, či už letnej alebo zimnej rekreácie, ktoré ponúka krásna okolitá príroda. Veď v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú také perly, ako napríklad Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo samotná Liptovská Mara.

Vodný park Bešeňová je pár krokov od apartmánov MyMara
VAŠE POHODLIE

Veľkorysé riešenia

V apartmánovom dome vzniká 25 apartmánov, ktorých riešenie je orientované na aktívnych zákazníkov. K pohodliu iste prispeje interiérový výťah alebo veľká pivnica pre každý apartmán, do ktorej sa poľahky zmestí naraz viacero bicyklov, lyží alebo iného športového vybavenia. Samozrejmosťou je, že každý kupujúci získa vlastné vyhradené parkovacie miesto.

Rekreácia na bicykloch v okolí Bešeňovej
VAŠE POHODLIE

REŠTAURÁCIA

Obrovským benefitom, ktorý iste spríjemní vaše chvíle oddychu, bude aj kvalitná reštaurácia s presklennou zimnou terasou. Situovaná je priamo v objekte apartmánového domu, pričom bude mať samostatný oddelený vstup pre vonkajších zákazníkov, ktorí tak nebudú mať prístup do obytnej časti apartmánového domu.

Gastronómia
KVALITNÁ NEHNUTEĽNOSŤ

INVESTÍCIA

Či už budete svoj apartmán využívať pre seba, pre svojich známych alebo ho budete komerčne prenajímať, pevne veríme, že sa vám vaša investícia zúročí nad očakávanie. V prípade, že budete pri prenájme využívať platformy ako Airbnb alebo Booking.com, zabezpečíme vám zmluvný servis apartmánov (upratovanie, pranie, odovzdanie apartmánu a pod.).

Výhľad na Liptovskú Maru - v okolí apartmánov MyMara
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

VIAC INFORMÁCI

Úplné dokončenie projektu, vrátane odovzdania apartmánov ich budúcim vlastníkom je naplánované na zimu 2019. Projekt MyMara vzniká prestavbou obľúbeného hotela Summit. O živote projektu MyMara vám toho radi povieme oveľa viac. Sledujte naše novinky alebo sa nám kedykoľvek ozvite cez sekciu KONTAKTY.

Rekreačné príležitosti v okolí Bešeňovej - Turistika v Tatrách
SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

VYNIKAJÚCE MIESTO PRE VÁŠ ODDYCH

 • Kúpanie a hory

  Kúpanie a hory

  Leto či zima, Liptov a jeho príroda vás nikdy neomrzí.

 • Zhodnotenie

  Zhodnotenie

  Investícia do apartmánu v atraktívnej lokalite je zárukou zhodnotenia.

 • Výťah

  Výťah

  Vlastný výťah iste poteší po náročnej túre alebo lyžovačke :)

 • Reštaurácia

  Reštaurácia

  K vášmu pohodliu prispeje kvalitná reštaurácia priamo v objekte.

 • Parking

  Parking

  Vlastné vyhradené parkovisko.

Zoznam apartmánov

Všetky apartmány v ponuke:

0v predaji
1rezervované
24predané
0v predaji
0rezervované
1predané
0v predaji
0rezervované
8predané
0v predaji
0rezervované
8predané
0v predaji
1rezervované
7predané